SIA "D-COM", tel.:+ 371 7819256 , fax: + 371 7819250 , Leņķa iela 9, Rīga, LV-1006 Latvija

Par mums


D-COM ir fiksēto telefonu sakaru un Interneta pakalpojumu operators Latvijas teritorijā (2003.gada 22.oktobra Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas Licence Nr.T10179). Kompānijas attīstības pamatvirzieni šobrīd ir starptautisko un vietējo fiksēto telefonu sakaru pakalpojumu sniegšana. Pakalpojumu nodrošināšanai D-COM izmanto gan tradicionālās balss pārraides iespējas, gan arī VoIP tehnoloģiju (balss caur Internetu).

Sniegto pakalpojumu kvalitātes pastāvīgai paaugstināšanai, dodot klientiem izdevīgākās cenas, mūsu kompānija pastāvīgi paplašina savu tiešo ārzemju partneru tīklu. Šobrīd jau noslēgti līgumi par trafika apmaiņu ar vairākām lielākām kompānijām Krievijā, Ukrainā, ASV, Kanādā, Izraēlā, Lielbritānijā, Argentīnā, Vācijā, Grieķijā, Čehijā u.c. Mūsu kompānijas pakalpojumus var izmantot gan parastie “mājas” lietotāji, gan arī biznesklienti, precīzāk – tie, kas grib ievērojami samazināt savas telefonu sarunu izmaksas.

Kopā ar telefonu sakaru pakalpojumiem mūsu kompānija nodrošina arī efektīvus un interesantus risinājumus korporatīviem klientiem jau esošo patstāvīgo korporatīvo sakaru tīklu organizēšanai vai optimizācijai, izmantojot vadošo pasaules kompāniju ražotās iekārtas, kas nodrošina korporatīvo sakaru tīklu izmantošanas ievērojamu ekonomiskās efektivitātes paaugstināšanu un balss sakaru pakalpojumu izmaksu samazināšanu.

Mēs vienmēr cenšamies atrast vislabāko risinājumu mūsu klientiem un par galveno kritēriju attiecībās ar mūsu klientiem uzskatām sniegto pakalpojumu augstu kvalitātes līmeni. Mēs ne tikai pārdodam mūsu pakalpojumus – bet mēs arī veidojam partneru attiecības ar mūsu klientiem, kurās abas puses ir ieguvēji.

SIA "D-COM" © 2006  
10.12.2023 13:14:03